Ik wil mij voorstel...
 
Meldingen
Alles wissen

Ik wil mij voorstellen /partner van een slachtoffer van narsisme

1 Berichten
1 Gebruikers
0 Reactions
26 Bekeken
(@las0181)
Active Member
Deelgenomen: 2 dagen geleden
Berichten: 2
Topic starter  

Hej ik ben Laszlo.  Sinds kort heb ik een hele lieve en leuke vrouw ontmoet .

Ze is helaas slachtoffer geweest van een narcist en is nu een tijd uit een relatie van 9jaar met een narcist . En ze is herstellende.

 

Ik heb geen ervaring met narcisme en vind het ook erg moeilijk om haar trauma's te begrijpen . Ik wil haar heel graag alle steun bieden die ik kan bieden ennhaar supporten waar nodig 

We hebben flink wat momenten gehad die haar angsten triggeren door dat ik dingen zeg of doe die bij haar flashbacks en angsten oproepen we praten er veel over maar als nog vind ik het erg lastig hier mee op de juiste manier om te gaan.

Kunnen jullie.mij wat boeken of documentaires aan raden die.mij kunnen helpen om een beter support te kunnen zijn voor haar . Zodat ik minder triggers actieveer en haar juist kan helpen helen .

 

Alvast bedankt

 

Laszlo

 

 

 

 

 



   
Citeren
Onderwerp trefwoorden
Deel: